Namioty handloweNamioty handlowe tworzą istotny profil działalności firmy DAS Company Sp z.o.o. Oferujemy niezwykle szeroki wybór namiotów różnego rodzaju, zarówno pod względem rozmiarów jak i typów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że handel prowadzony bezpośrednio na otwartym powietrzu wymaga optymalnie przystosowanego zabezpieczenia dla wystawionych na ekspozycję produktów, dlatego też proponowane przez nas namioty handlowe znajdują bardzo dobre zastosowanie w trakcie organizacji rozmaitych targów, jarmarków czy też handlu przydrożnego. Konstrukcje zostały perfekcyjnie zaprojektowane i przystosowane do jak najlepszej funkcjonalności. Jeżeli poszukujecie Państwo pomysłu na zorganizowanie wyjątkowej imprezy okolicznościowej, czy też konferencji dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszych namiotów handlowych będących świetnym miejscem do tego, żeby przygotować atrakcyjne wydarzenie dla zaproszonych uczestników. Podczas procesu produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały doskonałej jakości, które to są mocno odporne na działanie czynników atmosferycznych i co ważne, produkty cechuje duża stabilność. Struktura namiotów handlowych jest lekka, a to z kolei wpływa na to, że są to wyroby mobilne i nie stwarzają trudności zarówno przy montażu, jak i składaniu.

Koszty zakupu produktów są bardzo konkurencyjne, co czyni ofertę atrakcyjną dla klientów poszukujących praktycznych, a zarazem estetycznie prezentujących się rozwiązań. Na stronie serwisu udostępniliśmy szczegółowe informacje odnośnie możliwości złożenia zamówienia dotyczącego namiotów handlowych, uwzględniając takie parametry jak wymiary oraz typy, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Jeżeli jednak nasuną się jakiekolwiek, dodatkowe pytania bądź też wątpliwości związane z namiotami handlowymi, pozostajemy do dyspozycji udzielając wyczerpujących informacji. W tym celu zachęcamy do kontaktu z nami.

Czytaj więcej:

Namioty magazynowe - są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych magazynów gdyż zapewniają wysoki poziom ochrony składowanych w nich produktów a przy tym nie wymagają specjalnych zgód w celu postawienia.

Cenniki Namiotów

Namioty magazynowe

Namioty Magazynowe

Namioty ekspresowe

Namioty Ekspresowe

Namioty imprezowe

Namioty Imprezowe

Tunele foliowe

Tunele Foliowe