Namioty magazynoweZastanawiacie się Państwo gdzie zakupić namiot magazynowy, charakteryzujący się najlepszymi parametrami? Polecamy skorzystanie z oferty firmy DAS Company Sp z.o.o. Proponujemy hale namiotowe o niezwykle użytecznych konstrukcjach, które znakomicie sprawdzają się w każdych warunkach i mają szerokie zastosowanie, co zostało już docenione przez liczne grono zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakup za naszym pośrednictwem. W poszukiwaniu efektownych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań dla składowania różnego rodzaju towarów, bez względu na ich przeznaczenie polecamy zwrócić uwagę na oferowane przez nas namioty magazynowe.

Do produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie tworzywa najwyższej jakości, które decydują o tym, że wyroby są odporne na działanie czynników atmosferycznych, charakteryzując się przy tym dużą stabilnością i wytrzymałością. Solidne i trwałe konstrukcje to niewątpliwe spory atut namiotów magazynowych znajdujących zastosowanie także podczas sprzedaży na otwartym powietrzu w odpowiedni sposób zabezpieczając ekspozycję oferowanych towarów.

Pragniemy podkreślić, że dzięki wykorzystaniu namiotów magazynowych zyskujemy znakomitą alternatywe dla standardowych magazynów ze względu na fakt, że jako obiekty tymczasowe niepowiązane na stałe z podłożem, ich postawienie nie wymaga zgody administracyjnej. Ponadto mocna powłoka PVC (nie przepuszczająca jakichkolwiek cieczy oraz promieni UV) sprawia, że namiot magazynowy sprawdzi się jako myjnie samochodowe lub pomieszczenia lakiernicze, a to wszystko przy niskich kosztach zakupu oraz eksploatacji.

Na stronie serwisu przygotowaliśmy szczegółową ofertę, dzięki czemu można dokładnie sprawdzić w jakich wymiarach i cenach dostępne są namioty magazynowe.

Czytaj więcej:

Szklarnie - zapewniają skuteczną ochronę cennych upraw dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.


Cenniki Namiotów

Namioty magazynowe

Namioty Magazynowe

Namioty ekspresowe

Namioty Ekspresowe

Namioty imprezowe

Namioty Imprezowe

Tunele foliowe

Tunele Foliowe