SzklarnieBezsprzecznie rodzaj zastosowanego poszycia w tunelach foliowych ma znaczący wpływ na jakość upraw działkowych, dlatego też warto zainwestować w bardzo dobre rozwiązania, a do takich nalezą oferowane przez nas szklarnie.


DAS Company tworzy zespół doświadczonych doradców technicznych- praktyków, którzy specjalizują się w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie sprzętu i materiałów budowlanych. Jeżeli rozważacie Państwo zakup szklarni, to nie mogliście trafić lepiej, ponieważ proponowane produkty charakteryzują się najlepszymi parametrami, co wynika z zastosowania wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Specjalnie wyprofilowane konstrukcje wpływają na to, że proces montażu jak i demontażu szklarni nie stwarza większych trudności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oferta dotyczaca szklarnii może nasunąć dodatkowe pytania, prosimy jednak się nie obawiać, z naszej strony zawsze można uzyskać wyczerpujące informacje, ponieważ potrzeby klientów stanowią istotną kwestię, którą staramy się realizować z pełnym zaangażowaniem.


Polecamy szklarnie w różnorodnych rozmiarach, ale i specjalnych cenach, o czym można się przekonać odwiedzając stronę naszego serwisu. Przy każdym z dostępnych modeli szklarni zamieściliśmy również dokładne specyfikacje techniczne, aby ułatwić podjęcie decyzji odnośnie wyboru. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy przekonani, że zamawiając szklarnie za naszym pośrednictwem będą Państwo w pełni zadowoleni, podobnie jak liczne grono dotychczasowych klientów, którzy skorzystali z propozycji przygotowanych przez DAS Company Sp. z.o.o.


Czytaj więcej:

Namioty handlowe - w przypadku potrzeby prowadzenia handlu na świeżym powietrzu namioty są nieocenionym wsparciem dzięki możliwości ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Namioty magazynowe - są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych magazynów gdyż zapewniają wysoki poziom ochrony składowanych w nich produktów a przy tym nie wymagają specjalnych zgód w celu postawienia.

Cenniki Namiotów

Namioty magazynowe

Namioty Magazynowe

Namioty ekspresowe

Namioty Ekspresowe

Namioty imprezowe

Namioty Imprezowe

Tunele foliowe

Tunele Foliowe